Dilek Kaplan'ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Süper Aşk" çıktı

Dilek Kaplan’ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan “Süper Aşk” çıktı

Dilek Kaplan’ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan “Süper Aşk” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te.

Aslen Çankırı’lı olan Dilek KAPLAN İstanbul’da doğdu,
müziğe çok küçük yaşlarda duyduğu ilgiden dolayı, arkadaş çevresinin ve ailesinin desteğiyle (merhum) Adnan VARVEREN Hocadan özel müzik eğitimini aldı. İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında birçok organizasyon ve konserlerde bulundu. Müzik en tutkulu hobisi olmakla birlikte bunun yanı sıra yaptığı doğa gezileri sanatçıya bestelerinde büyük ilham kaynağı olup ayrıca yüzme dans alışveriş ve yeni yerler keşfetmek de sanatçının hobileri arasında bulunmaktadır..

Bestekar ve söz yazarlığı kimliğini geliştiren sanatçımız bir çok besteye de imzasını attı. Eserlerini geniş bir kitleye duyurmak ve daha çok kişiye erişmek için ilk profesyonel çalışmasını 2018 yılında (kal benimle-beybisi) ikili single çalışmasıyla gerçekleştirdi.

Söz ve müziği kendisine ait tekli single çalışması SÜPER AŞK adlı şarkısında ünlü müzik yönetmeni Suat AYDOĞAN ile tekrar bir araya geldi. Bülent RUHŞEN ve Ercan KAZDAL yönetmenliğinde Edremit, Akçay , Altınoluk ve İstanbul’da şarkısını kliplendirdi.

Yapımcılığını Bülent RUHŞEN ile birlikte üstlendiği sanatçımız Dilek KAPLAN’ ın SÜPER AŞK Single çalışması kendine özgü tarzı ve yorumuyla ŞAHİN ÖZER PRODUCTİON etiketiyle siz müzik severlerin beğenisine sunulmuştur.

Comments are closed