Müzik Haber

Kenan Doğulu ve Erdem Kınay’dan yeni yıl sürprizi

today30/12/2021 38 1 4

Background
share close

Kenan Doğulu ve Erdem Kınay, 2022’ye yeni yılın enerjisini yükseltecek olan şarkı “Hezarfen” ile merhaba diyor

Sözleri Murat Güneş’e ait olan “Hezarfen” adlı şarkının müzik ve düzenlemesi Erdem Kınay imzası taşıyor. Kenan Doğulu’nun eşsiz yorumuyla dinleyiciyle buluşan şarkı, müzik dünyasına bir yeni yıl armağanı… Yazın sıcaklığını ve enerjisini hissettirip dinleyenlerin içini ısıtacak şarkı, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Kenan Doğulu’nun sesinden, Erdem Kınay’ın müziğiyle 2022’nin ritmini yükseltecek “Hezarfen” şarkısı tüm dijital platformlarda yerini alı.

Written by: admin

Rate it

Previous post

Müzik Haber

Selami Şahin’den yılın son konserleri!

Türk müziğinin duayen sanatçısı Selami Şahin, konserleri ile 2022 yılını sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor Geçtiğimiz günlerde Kadıköy, Moda'da dinleyicileriyle buluşan Selami Şahin, 24 Aralık Cumartesi akşamı da Aşkın Nur Yengi ile Maslak'taki bir mekanda sahne alacak. 2022 için geri sayımı Antalya, Nirvana Cosmopolitan Otel'de yapacak olan Şahin, şarkılarını SemiJazz orkestrası eşliğinde müzikseverler ile hep bir ağızdan söyleyecek. Usta sanatçı, ayrıca 2022 yılının ilk aylarında sevenleriyle paylaşacağı yeni projelerinin hazırlığı içinde çalışmalarını […]

today29/12/2021 36 1 2


0%