Müzik Haber

Mor ve Ötesi’nden albüm müjdesi!

today29/12/2021 37 1

Background
share close

Uzun süre sonra yayınladıkları “Forsa” ile en çok dinlenenler arasında yerini alan Mor ve Ötesi, iki haftalık bir aranın ardından “Dünyaya Bedel” adlı yeni şarkılarını yayınladı.

Sözü ve müziği Mor ve Ötesi’ne ait olan “Dünyaya Bedel” adlı parça, aynı zamanda grubun 10 yıl aradan sonra çıkaracağı ilk stüdyo albümünü de müjdeliyor. Albümün 2022 başlarında yayınlanması planlanırken, albüme dair tüm ayrıntılar grubun sosyal medya hesaplarından yakında paylaşılacak.

Written by: admin

Rate it

Previous post

Müzik Haber

Özlem Olgun’dan yeni tekli: ‘Sus Söyleme’

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı ilk teklisi ile beğeni toplayan Özlem Olgun, yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözü ve müziği Zülfü Livaneli'ye ait olan "Sus Söyleme", dinleyiciden tam not aldı. Yıllardır sahnelerde pek çok ünlü isme vokal yapan Özlem Olgun,şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Kendine özgü yorumuyla dikkat çeken Olgun, geçtiğimiz günlerde ikinci teklisi "Sus Söyleme"yi müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözü ve müziği Zülfü Livaneli'ye ait olan şarkının düzenlemesini Utkan Marangoz; klip yönetmenliğini […]

today29/12/2021 43

Post comments (0)

Comments are closed.


0%