Müzik Haber

MSG’de Ferhat Göçer dönemi başladı

today10/03/2022 30

Background
share close

Ferhat Göçer, olağanüstü genel kurulda 700 geçerli oyun 494’ü alarak MSG’nin yeni başkanı oldu

Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin (MSG) yapılan olağanüstü genel kurulunda başkan Ferhat Göçer oldu. 700 Geçerli oy kullanılan Genel Kurulda Ferhat Göçer ve Yönetim Kurulu ekibi toplam 494 oyla, 2 yıl süreyle göreve geldi.

Ferhat Göçer seçimden önce yaptığı son paylaşımda “9 Mart Çarşamba MSG genel kurulumuz var… Eser sahipleri ve telif hakları mücadelemizde fark yaratmak için yönetime adayız…. #birliktedahagüçlüyüz” ifadelerini kullanarak bir paylaşımda bulunmuş ve videoda yönetime talip olduğunu belirtmişti.

Written by: admin

Rate it

Previous post

Müzik Haber

Lider Şahin: Hayalim babamla gerçek oldu!

Sanatçı Lider Şahin, sözü ve müziği kendisine ait olan dördüncü projesi ‘Rezil Rüsva’yı babası Selami Şahin’in sürpriz düeti eşliğinde müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Lider Şahin’in yeni şarkısı ‘Rezil Rüsva’nın düzenlemesini Febyo Taşel üstleniyor. Projede Fatih Ahıskalı, Baki Kemancı, Caner Güneysu, Birkan Şener, Cengiz Ercümer, Bülent Ay ve Fatih Ertür gibi değerli birçok müzisyen bulunuyor. AİLESİ VE YAKIN DOSTLARI İLE AYNI MASADA İstanbul Sarıyer’de Hünkar Suyu Kasrı’nda Bedran Güzel yönetmenliğinde çekilen klipte […]

today10/03/2022 50


0%