Müzik Haber

Mustafa Ceceli: En zor çalıştığım insan kendim…

today10/03/2022 18

Background
share close

Şarkıcı Mustafa Ceceli, kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. “En zor çalıştığım insan kendim…” diyen Ceceli, “Eşim Selin bana ‘başkalarıyla uğraştığın kadar kendinle uğraşmıyorsun Mustafa’ diyor” ifadelerini kullandı

Sanatçı Mustafa Ceceli, Süper FM’de yayınlanan “Duygu’yla Radyodayız” programına konuk oldu. Kariyeriyle ilgili merak edilenleri anlatan Ceceli, “Neden herkesle düet yapıyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Benim düet geçmişim 2010 Elvan Günaydın’la başlıyor. O kadar eski ki sonra Ajda Pekkan’la ardından da pek çok isimle devam ediyor. Bu duruma geniş yelpazeden bakıyorum. Bazen bana talep geliyor bazen de ben güzel şarkıysa dayanamayıp çöküyorum. Böyle her daim kendimi güncellemiş oluyorum. Yepyeni şarkılar, düetlerle Z kuşağının yeni müzisyenleriyle yolculuğumu uzatıyorum.

Müzik bilgisi olamayan kişilerden de fikirler aldığını belirten Mustafa Ceceli, “Sonuçta halk dinliyor yaptığımız şarkıları dolayısıyla müzik bilgisi olamayanı da dinlerim. En zor çalıştığım insan kendim… Eşim Selin bana ‘Başkalarıyla uğraştığın kadar kendinle uğraşmıyorsun Mustafa’ diyor. İşini yaptığım sanatçıların işleriyle daha çok uğraşıyorum.

Kaynak: HTMagazin

Written by: admin

Rate it

Previous post

Müzik Haber

MSG’de Ferhat Göçer dönemi başladı

Ferhat Göçer, olağanüstü genel kurulda 700 geçerli oyun 494'ü alarak MSG'nin yeni başkanı oldu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği'nin (MSG) yapılan olağanüstü genel kurulunda başkan Ferhat Göçer oldu. 700 Geçerli oy kullanılan Genel Kurulda Ferhat Göçer ve Yönetim Kurulu ekibi toplam 494 oyla, 2 yıl süreyle göreve geldi. Ferhat Göçer seçimden önce yaptığı son paylaşımda "9 Mart Çarşamba MSG genel kurulumuz var… Eser sahipleri ve telif hakları mücadelemizde fark […]

today10/03/2022 29


0%