Müzik Haber

Özlem Olgun’dan yeni tekli: ‘Sus Söyleme’

today29/12/2021 43

Background
share close

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı ilk teklisi ile beğeni toplayan Özlem Olgun, yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözü ve müziği Zülfü Livaneli’ye ait olan “Sus Söyleme”, dinleyiciden tam not aldı.

Yıllardır sahnelerde pek çok ünlü isme vokal yapan Özlem Olgun,şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Kendine özgü yorumuyla dikkat çeken Olgun, geçtiğimiz günlerde ikinci teklisi “Sus Söyleme”yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Zülfü Livaneli’ye ait olan şarkının düzenlemesini Utkan Marangoz; klip yönetmenliğini ise Safa Gülsoy üstlendi.

LİVANELİ’DEN TAM NOT
Zülfü Livaneli, kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Özlem Olgun’u tebrik etti ve kendisinin yorumunu çok beğendiğini belirtti.

“Livaneli eserlerinin hayatımın her döneminde bir anısı var.” diyen Olgun, “Sus Söyleme’nin yeri bambaşka olacak. Yine pandemi döneminde kaydettiğimiz bir eser. Umarım dinleyicilerim de severler.” ifadelerini kullandı.

Written by: admin

Rate it

Previous post

Müzik Haber

TURKOVAC’ta son kontroller yapılıyor: Yaygın aşılama başlayacak

Seri üretimine başlanan yerli aşı TURKOVAC inceleme sürecinde. Örneklem yöntemiyle kontrol edilen aşıların hastanelere dağıtımı yapılacak. Aşıların bu hafta kullanıma girmesi bekleniyor. Türk bilim insanları gece gündüz aralıksız çalıştı. TURKOVAC'ın etkinliği ve güvenilirliği binlerce gönüllünün katılımıyla kanıtlandı. Yerli inaktif aşı TURKOVAC'ta son aşamaya gelindi. Acil kullanım onayı alındı, seri üretim süreci başladı.

today28/12/2021 21 2


0%